----
Ocenenie významných okresných funkcionárov
Počas celoslovenského bodovacieho turnaja veteránov, ktorý sa konal 2.-3.5.2026 v Ružomberku, boli za svoju dlhoročnú činnosť v stolnotenisovom hnutí ocenení viacerí významní okresní funkcionári. Ocenenia im boli udelené SSTZ pri príležitosti osláv 100-tého výročia vzniku Československej asociácie stolného tenisu. Ocenenia odovzdali členovia VV OZST Michal Peťko a Martin Kameniar.
Roman Cibulka – tréner úspešnej paralympijskej reprezentácie, funkcionár OZST Ružomberok a ŠKST Ružomberok
Branislav Oravec – predseda OSTZ Liptovský Mikuláš a funkcionár OSTK Ľubeľa
Radomír Šnauko – člen Výkonného výboru OZST Ružomberok a duša černovského stolného tenisu
Marek Dorník – predseda najvýznamnejšieho klubu v regióne – ŠKST Ružomberok
Peter Pindjak – predseda agilného klubu ŠKST Baničné Ružomberok
Ďakujeme za vašu neúnavnú činnosť, srdečne gratulujeme a prajeme veľa zdravia síl do pokračovania!

